Гідроізоляція підлоги перед заливкою та її різновиди

Гідроізоляція підлоги перед заливкою – один із обов'язкових етапів, які необхідні для якісного та повноцінного лиття підлоги. Перевагою гідроізоляції підлоги є те, що вона обмежує доступ надлишків вологи, які можуть обумовлювати руйнування бетонної структури. Крім того, проведення процедури гідроізоляції підлоги убезпечить Вас від можливих неприємних ситуацій, як-от підтоплення сусідів, адже гідроізольована підлога не допускає протікання рідин.

Сьогодні спробуємо розібратися в тому, які існують основні види гідроізоляції підлоги.

1. Рулонна гідроізоляція (її ще називають обклеювальною) має скловолокнисту основу, яка оброблена спеціальними синтетичними сполуками і бітумом. Вибравши такий вид гідроізоляції, Ви можете бути впевнені у високому рівні Вашого вологонепроникного покриття, яке також має водовідштовхувальні властивості. Таке покриття не уражають хімічні речовини. Згадуваний спосіб гідроізоляції буде доцільним для застосування як у приватних будинках, так і в багатоповерхівках. 

2. Змазувальна гідроізоляція являє собою речовину, в основі якої – каучук або бітум. Для того щоб правильно почати нанесення, необхідно переконатися, що поверхня вирівняна. Нанесення змазувальної гідроізоляції відбувається в кілька шарів. До переваг такого способу варто віднести те, що він на відмінно впорається із заповненням незначних нерівностей основи.

3. Гравійно-піщана подушка. Цей варіант переважно застосовується в приватному будівництві, якщо відсутній підвал під першим поверхом будинку. Цей спосіб гідроізоляції здійснюється наступним чином: під бетонну стяжку підлоги насипається шар гравію або щебеню, ретельно трамбується і засипається піском. Гідроізоляція у цей спосіб завдяки своїй структурі зумовлює захист від капілярного проходження ґрунтових вод до бетонного покриття, проте пропускає водяну пару. У зв'язку із цим захисні властивості гравійно-піщаної подушки здебільшого потрібно підсилювати додатковою плівковою гідроізоляцією.

4. Просочувальна гідроізоляція. До її переваг належить підвищена стійкість до проникнення вологи. На відміну від попереднього способу гідроізоляції, не потрібні додаткові підсилювачі. У складі цієї гідроізоляції – спеціальні полімерні і полімерно-бітумні розчини. Вони сполучаються із бетоном і великою мірою зміцнюють стяжку.

Існують й інші способи гідроізоляції, про які знають спеціалісти команди "Sunfloor". Ми допоможемо Вам вибрати найкращий варіант гідроізоляцї, який буде найбільш вдалим саме для Вашого випадку! Для того щоб визначити оптимальний варіант, ми враховуємо температурний діапазон експлуатації, ймовірність випадання конденсату і рівень вологості в приміщенні, характер будівельних матеріалів конструкції, ступінь фізичного впливу на поверхню. 

Пропонуємо замовити послугу гідроізоляції у нас, і ми зробимо все якнайліпше!