Антистатичне покриття підлоги: де і навіщо воно потрібне?

За законами фізики, переміщення підлогою людей чи предметів викликає накопичення статичної електрики. Якщо для людини статична електрика означає лише проскакування іскри, яке супроводжується неприємним відчуттям пощіпування чи уколу, то для електричних приладів це може загрожувати фатальними наслідками.

Захиститися від статичної електрики підприємствам можна саме антистатичним покриттям підлоги. Для деяких установ та підприємств ця умова є обов'язковою. 

У які приміщення та з якою метою замовляють антистатичне покриття підлоги? Великі обчислювальні центри, серверні комплекси, АТС, радіо та телевізійні студії належать до тих установ, де антистатичне покриття підлоги є обов'язковою умовою. Причиною цьому є те, що електричний заряд, що утворюється, може впливати на роботу електричних приладів, перешкоджати повноцінній роботі, утворюючи збої в системах, або навіть повністю виводити їх із ладу. Наслідком такої дії може бути втрата важливої інформації, що зберігалася на носіях, або ж значні фінансові збитки, які завдаються у разі виході обладнання з ладу. 

Обов'язковою умовою є наявність антистатичного покриття підлоги в реанімаційних, операційних, діагностичних відділеннях та інших медичних об'єктах, де розміщене високоструменеве обладнання. Адже, знову ж таки, статична електрика може вивести з ладу медичну техніку.

Іскра – це наслідок утворення статичної електрики. Вона може бути фатальною для приміщень, де є вибухонебезпечні гази та легкозаймисті речовини.

Дедалі популярнішим стає встановлення антистатичного покриття в побутових умовах – не тільки через створення максимальної безпеки, а й через те, що підлоги з антистатичним покриттям не притягують пилу та різних забруднень. Тому прибирання таких приміщень досить легке та не потребує зайвих зусиль. З цих же міркувань антистатичне покриття замовляють у заклади харчування.

Отже, антистатичне покриття підлоги забезпечує максимальний захист від статичної електрики, яка може обумовлювати збої в системах, вихід з ладу електричного обладнання, надзвичайні ситуації у приміщеннях, де здійснюється зберігання легкозаймистих та вибухових речовин, а також забезпечує легке та швидке прибирання.

Замовити антистатичне покриття можна у нас. Компанія Sunfloor – це команда надійних спеціалістів, яка виконує свою роботу тільки якісно. Замовивши цю послугу у нас, Ви отримаєте швидкий результат, яким будете задоволені 100 %. Крім того, ми пропонуємо досить вигідні ціни порівняно з іншими компаніями. Наші ціни є конкурентоздатними на ринку України!