Декоративні наливні підлоги: що про них потрібно знати?

Сучасний світ потребує сучасних дизайнерських рішень в інтер'єрі. Нині дедалі більшої популярності набувають декоративні наливні підлоги, сфери використання яких досить широкі. Їх часто встановлюють на підприємствах, які характеризуються високим навантаженням та прохідністю, на складах, в готелях, торгових центрах. Поширеним місцем укладання наливної підлоги стали власні оселі. Завдяки можливості створення вишуканих варіантів оформлення підлоги її стелять у всіх кімнатах – від дитячої до ванної. Завдяки своїм властивостям, як-от вологонепроникність та легкість у догляді, саме для ванної та санвузла наливна підлога підходить просто ідеально.

Ще однією причиною зростання популярності наливної підлоги є те, що вона виготовляється з екологічно чистих матеріалів, її довговічність та практичність. Тож якщо говорити про переваги наливних підлог, то сюди можемо віднести:

— хорошу зносостійкість, яка переважає зносостійкість інших підлог (ламінату та паркету) у півтора-два рази;
— довготривале збереження первинного вигляду, яке сягає близько сорока років;
— легкість у догляді, адже потрібна всього лише вода, аби зробити Вашу підлогу чистою;
— стійкість до пошкоджень, яка дозволить не хвилюватись за раптово випущену із рук річ;
— чудове доповнення будь-якого інтер'єру, адже така підлога додасть багатства, шарму та вишуканості усій оселі.

Особливим видом наливної підлоги є 3D-підлога, яка додає візуального ефекту тривимірності, дозволяє об'ємно уявити зображений елемент. Декоративним елементом в такому випадку виступають різноманітні фігурки, маленькі вироби, фотошпалери або інші художні зображення. При створенні підлоги такого типу обов'язково враховується оптимальне співвідношення параметрів гри світла та тіні. Це необхідно для досягнення максимального 3D-ефекту.

Розгляньмо структуру підлоги, про яку йдеться. Варто зазначити, що це тришарова конструкція. Перший шар називається базовим, він являє собою товсту та міцну основу. Ця основа характеризується стійкістю до різного типу деформацій, їй притаманні чудові тепло- та звукоізоляційні властивості. Наступний шар є декоративним, він виконує естетичну фунцію. Саме тому матеріал може бути надзвичайно різноманітний, зокрема й папір. Останній шар виконує захисну функцію щодо декоративного, захищає від пошкоджень та різноманітніх зовнішніх впливів. Саме завдяки йому наливна підлога зберігає тривалий час первинний зовнішній вигляд.

Замовити виготовлення наливної декоративної підлоги можна у компанії Sunfloor, де працює команда професіоналів, яка за короткий термін здійснить якісне виготовлення замовлення з урахуванням усіх побажань клієнта. Детальну інформацію дізнавайтесь на нашому сайті або за контактними номерами телефонів. Звертайтеся!