Наливні підлоги 3d: оригінальний та цікавий дизайн за Вашими побажаннями!

На сучасному ринку будівельних та ремонтних послуг завдяки новим технологіям, які стрімко впроваджуються в життя, можна втілити будь-яку забаганку, яка стосується не лише інтер’єру, але й багатофункціональності та практичності. Одним з таких "ноу-хау" на сьогодні є наливні підлоги 3d.

3D-підлоги мають безліч істотних переваг, а їхня ціна виправдовується якістю та довговічністю. Спочатку 3д-підлоги створювалися виключно для промислових приміщень, адже вони є міцними, легкі у догляді, мають відмінні експлуатаційні характеристики, однак в наш час підлоги 3д стали популярними при створенні ексклюзивних інтер’єрів для комерційних закладів – ресторанів, торгових центрів, офісів і т. п. Широкого вжитку 3d-підлоги набули і серед тих, хто цінує практичність, естетичність та комфорт у власному домі.

Якщо ж говорити про переваги тривимірних наливних підлог, то варто зазначити, що це не лише красивий зовнішній вигляд. Про основні плюси поговоримо далі.

1. 3д наливні підлоги – це цікаве та оригінальне оформлення, яке привертає увагу та милує око. Оригінальність та унікальність такого типу підлог в тому, що Ви самі можете обрати малюнок, який би хотіли бачити у себе вдома на підлозі. Обмежень фантазії тут немає – це може бути будь-що: від абстракцій та фотографій природи до креативних задумів замовника. Окрім того, зображення, нанесене у такий спосіб, є добре видимим під будь-яким кутом огляду.

2. Наливна підлога має ідеально рівну поверхню, що також є важливим при оформленні будь-якого інтер’єру.

3. Екологічність та безпека 3д-підлог є чи не найсуттєвішою їх перевагою. Завдяки безпечному покриттю, яке не виділяє шкідливих та токсичних речовин, 3d-підлоги стали популярними. Такі підлоги є абсолютно безпечними та не викликають алергічних реакцій.

4. Міцність та надійність. Ці підлоги здатні витримувати значні навантаження, при цьому вони не деформуються, не просідають.

5. Стійкість до механічних ушкоджень та стирання забезпечує збереження гарного зовнішнього вигляду протягом тривалого терміну. Кольори при цьому не вигорають та залишаються такими ж яскравими та чіткими.

6. За 3д-підлогами легко доглядати – вони не потребують особливих умов чи засобів. Окрім цього, 3д-підлоги відштовхують бруд та пил.

Звичайно, що якість та надійність наливних підлог залежить від професіоналізму майстрів. Компанія "Sunfloor" пропонує Вам широкий спектр послуг з заливки наливних підлог будь-якого типу. Наші фахівці виконають усі роботи якісно та оперативно. Надаємо гарантію від 1 року на всі види робіт. Ми виконаємо будь-яке Ваше бажання!

Підлоги 3D – креативне та практичне рішення креативних людей!