Заливка наливної підлоги: основні види та їх особливості

Заливка наливної підлоги на сьогодні є дуже популярною, адже така підлога має неперевершений зовнішній вигляд, ідеально рівну поверхню та є досить міцною, тому спочатку її використовували виключно для промислових приміщень. Наливні підлоги можуть бути різними за своїм призначенням і мають свої особливості, про які ми і поговоримо детальніше.

Види наливних підлог

Наливні підлоги формуються за допомогою самовирівнювальних сумішей, які можна використовувати як для житлових, так і для промислових приміщень: склади, торгові приміщення, магазини, супермаркети, будинки, квартири. Залежно від призначення підлог на сьогодні розрізняють такі 4 групи сумішей: 

1. Цементно-акрилові. До складу таких сумішей входять цемент, пісок, вапно, пластифікатор та поліакрилатний сополімер. Він використовується переважно як основа для фінішного покриття інших видів підлоги (плитка, ламінат). Така підлога має виключно червоне забарвлення. Рекомендують таку підлогу для виробничих та промислових приміщень, адже вона є міцною та стійкою до пролиття рідин чи їдких дезінфікуючих засобів, які часто використовуються на різних виробництвах.

2. Поліуретанові наливні підлоги. Основною перевагою таких підлог є стійкість до механічних впливів будь-якого характеру. Покриття таких підлог є стійким до стирання. Найчастіше такі суміші для підлог використовують в приватному будівництві, адже підлоги з поліуретану володіють такими характеристиками, як гарний зовнішній вигляд, стійкість до навантажень, довговічність та висока гігієнічність.

3. Метилметакрилатні підлоги володіють унікальними властивостями, які дозволяють забезпечити стійкість підлоги до різких температурних змін та ультрафіолетового випромінювання. Через це такі підлоги використовують для промислових приміщень, також їх можна зустріти під відкритим небом – тераси, відкриті спортивні майданчики і тому подібне. В основі сумішей для створення підлог такого типу – смоли, які в поєднанні із затверджувачем сприяють полімеризації складу. Залежно від добавок можна змінити міцність, термостійкість та стійкість до негативного впливу навколишнього середовища.

4. Епоксидне покриття для підлоги є твердим, однак водночас має низьку еластичність. Суміші для епоксидних підлог можуть заливатися на будь-яку основу: бетон, дерев'яні чи металеві конструкції. Така підлога має досить тонкий шар, а також характеризується відсутністю швів. Епоксидні підлоги мають високу зносостійкість. Вони мають відмінні хімічні характеристики, а також є екологічно безпечними. Тому наливні підлоги з епоксидного покриття набули широкої популярності для житлових приміщень.

Як бачимо, існує багато різновидів наливних підлог, які мають свої особливості, переваги та недоліки. Однак безперечно, що наливні підлоги мають відмінні експлуатаційні характеристики відповідно до потреб та призначення.

Наша компанія надає широкий спектр послуг із заливки наливних підлог як для побутового, так і для промислового використання. Ми гарантуємо високу якість, а також надаємо гарантію від 1 року на всі види наливних підлог. Детальну інформацію Ви можете дізнатися на нашому сайті або звернувшись за контактними телефонами.