Наливна декоративна підлога: переваги та недоліки

Декоративні наливні підлоги останнім часом набувають дедалі більшої популярності. Якщо раніше їх використовували виключно для промислових приміщень, то сьогодні тенденція використовувати наливні підлоги в житлових будівлях зростає з неймовірною швидкістю. Однак варто зазначити, що декоративна піддога з малюнком – це не лише красиво, але й дуже практично! Розберімося ж, у чому їх основні переваги та які існують недоліки наливної підлоги.

Переваги наливних підлог – не лише у їхньому зовнішньому вигляді. Такі підлоги мають відмінні експлуатаційні характеристики, які ми розглянемо далі. Отже, до переваг можна віднести:

1. Зовнішній вигляд. За замовленням клієнта можна нанести будь-який малюнок: чи то геометричн фігури, чи природа. Також наливні підлоги можна виготовляти як з матовим, так і з глянцевим покриттям. Безперечно, перевагою такої підлоги є її ідеально рівна поверхня. Сюди ж можна віднести і ексклюзивність, адже така підлога не має креативних обмежень, тому якщо Ви хочете зробити приміщення оригінальним незалежно від його призначення, такий варіант – саме для Вас!

2. Зносостійкість та стійкість до механічних ушкоджень. Наливні підлоги відмінно витримують будь-які навантаження.

3. Тривалий термін експлуатації. 

4. Екологічність. Наливні підлоги не містять токсичних компонентів, тому відмінно підійдуть для помешкань, де є діти або люди, схильні до алергій. 

5. Герметичність, стійкість до осідання пилу та вологостійкість роблять такі підлоги відмінним варіантом для кухні чи ванної кімнати. 

6. Виходячи з попереднього пункту, також можна говорити про легке прибирання та догляд за наливними підлогами.

7. Простота та зручність під час процесу заливки або ремонту підлоги.

Однак існуть і мінуси, як-от висока вартість, яка є цілком виправданою. Також потрібна відмінна чорнова поверхня для ідеальної заливки декоративної наливної пілоги. До мінусів відносять і токсичність рідкої суміші для заливки, яка після застигання стає цілком безпечною.

Наливна декоративна підлога стає дедалі затребуванішою та популярнішою, адже має ряд суттєвих переваг. Наша компанія пропонує Вам професійну заливку декоративних наливних підлог різного призначення. Зокрема, у нас Ви можете замовити наливні підлоги 3d та Loft, а також промислові підлоги. Окрім цього, надаємо широкий спектр послуг з обробки підлоги: зняття старих покриттів, шліфування, фрезерування, гідроізоляція підлоги. Також наносимо різні види покриттів: антистатичні, пожежобезпечні, дезактивуючі. Замовити послуги Ви можете на нашому сайті або за контактними номерами телефонів.

Sunfloor – Ваша надійна та стильна підлога!